2021/01/09

رمزارز آنتولوژی یا ONT

رمزارز آنتولوژی یا ONT چیست ؟ آنتولوژی در سال ۲۰۱۷ توسط شرکت” OnChain ” در کشور چین خلق شد.ھدف از ایجاد Ont توسعه یک زیر ساخت عمومی […]
2020/11/17

معرفی انواع سبک های ترید

سوینگ تریدینگ یی از سبک های ترید است که در آن، معاملات در دوره های زمانی روزانه یا هفتگی انجام می شود و هدف تریدر، کسب سود از نوسانات کوتاه مدت بازار است.
2020/07/21
نظریه داو (Dow Theory)

نظریه داو (Dow Theory)

نظریه داو یک چارچوب برای تحلیل تکنیکال است که بر اساس نوشته های  بنیان‌گذار و سردبیر ژورنال وال استریت Charles Dow در مورد بازار نوشته شده است. 
2020/07/01
بایننس کوین

بایننس کوین چیست

بایننس کوین یک رمز ارز است که توسط صرافی بایننس ایجاد شده و برای مبادله رمز ارزها با یکدیگر طراحی شده است و امکان مبادله با سایر ارزهای راجع رایج را ندارد. 
2020/06/10
باج افزارها

باج افزارها در حوزه رمزارزها

 نوعی نرم افزار مخرب هستند که هدفشان متقاعد کردن قربانیان برای پرداخت باج در ازای دسترسی مجدد به پرونده ها و اطلاعات شخصی شان است. در واقع به نحوی وارد سیستم شده و با الگوریتم رمز گذاری شده و  هک کردن سیستم   به اطلاعات قربانی دست پیدا می‌کنند.
2020/05/23
erc20

ERC20 چیست و چه کاربردهایی دارد؟

ERC20 چیست و چه کاربردهایی دارد؟ یک استاندارد فنی برای پیاده سازی توکن در بلاکچین اتریوم است که  در سال ۲۰۱۵  توسط توسعه دهنده اتریوم ارائه […]
2020/05/10
اوراکل بلاکچین

اوراکل بلاکچین

در حیطه بلاکچین اوراکل یک منبع اطلاعاتی است. در واقع اوراکل ها خدمات ثالثی هستند که داده های خارجی را در قراردادهای هوشمند فراهم می‌کنند. آنها یک پل ارتباطی بین بلاکچین و دنیای خارج هستند.
2020/05/05
چالشهای پذیرش بلاکچین در زنجیره تامین

پذیرش بلاکچین در زنجیره تامین و چالش ها

فناوری بلاکچین تاثیر غیر قابل انکاری بر کسب و کار سازمان ها گذاشته است و یکی از حوزه‌های تاثیر پذیرش زنجیره تامین است.اگرچه فناوری بلاکچین پتانسیل عظیمی بر روی صنعت زنجیره تامین دارد اما چالشها و محدودیت‌هایی وجود دارد
2020/04/28
انواع بلاکچین

انواع بلاکچین را بیشتر بشناسیم

اگر اخیراً از ارزهای دیجیتال استفاده کردید احتمالاً با یک شبکه بلاکچین عمومی ارتباط داشته اید.