برنامه های کوین بیس برای حمایت از پاداش های استیکینگ پروژه ۲٫۰ Ethereum

صرافی آمریکایی ارز دیجیتال «کوین بیس» برنامه های خود برای حمایت از پاداش های استیکینگ پروژهEthereum 2.0 را اعلام کرد که احتمال می رود زمینه را برای پذیرش گسترده تر بستر قراردادهای هوشمند فراهم کند. این صرافی در یک پست در وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که قصد دارد سرویس های استیکینگ، ترید و تبدیل […]

کل داستان آنچه در رابطه با صرافی بیتمِکس رخ داد

بیتمِکس صبح روز اول اکتبر، مقامات دولت ایالات متحده آمریکا در نیویورک برای چهار نفر از اعضای ارشد صرافی معروف BitMEX که در هنگ کنگ مستقر است، کیفرخواست صادر کردند. با این وجود، این صرافی رمزارز هنوز به خدمات خود ادامه می دهد. 

انقضای قراردادهای آپشن بیت کوین و اتر، دلیل ریزش بازار رمزارزها

فعالان بازار کریپتو اخیرا اشتیاق زیادی به امور مالی غیرمتمرکز یا «دیفای» برای محافظت در برابر بازار بی ثبات رمزارزها نشان داده اند.

«پولکادات» پروژه ای که آینده روشنی دارد

پروژه «پولکادات (Polkadot)» با کسب یک ارزش گذاری ۳٫۵ میلیارد دلاری و متقاعد کردن بسیاری از تریدرها برای ماندگاری اش به عنوان یک رقیب اصلی اتریوم، به یکی از داغ ترین پروژه های بلاکچین در سال ۲۰۲۰ تبدیل شده است.

باج‌افزار «نِت واکر» جولان می‌دهد

بر اساس گزارش موسسات امنیت سیستم مک آفی و سایفرتریس، باج افزار «نِت واکر(NetWalker)» که از هفته گذشته از سوی پلیس فدرال آمریکا (FBI) هشدارهای جدی نسبت به آن داده شده بود، تاکنون توانسته ۲۵ میلیون دلار بیت کوین از قربانیان خود اخاذی کند.

بیت‌کوین مقاومت ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلاری را رد کرد

بهای بیت کوین بیش از ۱۰٪ افزایش نشان داد و مقاومت ۱۰۵۰۰ دلاری را رد کرد. بیت اکنون با قیمت حدود ۱۱۰۰۰ دلار در حال معامله است و به نظر می رسد که هدف این روند صعودی تا ۱۲۰۰۰ دلار است.

۸ استارتاپ فناوری که از یونیسف کمک مالی دریافت کردند

صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) برای حمایت از طرح‌های ابتکاری هشت شرکت نوپای فعال در حوزه فناوری، ۱۲۵ واحد اتریوم (معادل ۳۰ هزار دلار) به آنها اهدا کرد. این هشت استارتاپ از میان اقتصادهای نوظهور با هدف تامین مالی برای گسترش فعالیت‌های بشردوستانه انتخاب شده اند.

خرید کوکاکولا با بیت کوین، قدمی بزرگ به سمت پذیرش عمومی رمزارزها

یکی از خبرهای مهم امروز رمزارزها، اعلام همکاری شرکت «کوکاکولا اماتیل» یکی از ۵ شرکت بزرگ تولیدکننده محصولات شرکت کوکاکولا در جهان با بستر پرداخت «سنتراپِی» بود. بر این اساس قرار است که از این به بعد پرداخت محصولات کوکاکولا از طریق دستگاه‌های فروش خودکار با بیت کوین امکانپذیر باشد.

«وی‌چین» به کمک تامین سلامت غذایی آمد

پروژه بلاکچین «وی‌چین» که در زمینه زنجیره تأمین فعالیت دارد، «وی‌چین» به کمک تامین سلامت غذایی آمد.اعلام کرد که یک همکاری را با شرکت صنایع غذایی «شنژن یونگتای» آغاز کرده است. هدف این همکاری، استفاده از فناوری ToolChain «وی‌چین» برای ارائه قابلیت ردیابی مواد غذایی است.