انقضای قراردادهای آپشن بیت کوین و اتر، دلیل ریزش بازار رمزارزها

انقضای قراردادهای آپشن بیت کوین و اتر، دلیل ریزش بازار رمزارزها

فعالان بازار کریپتو اخیرا اشتیاق زیادی به امور مالی غیرمتمرکز یا «دیفای» برای محافظت در برابر بازار بی ثبات رمزارزها نشان داده اند. با این حال، ظهور DeFi نه تنها مشکلات موجود در بلاکچین اتریوم را برجسته تر کرده است، بلکه در ازدحام شبکه اتریوم نیز دخیل بوده است.

یکی از این توکن های دیفای که اخیراً به جمع دیفای اضافه شده است، UNI بود. توکنی که به لطف کشمکشی که منجر به شکل گیری توکن دیگری به نام Sushiswap شده بود، چند دقیقه پس از راه اندازی اش به شهرت رسید، اکنون از کاهش قیمت شدیدی رنج می برد.

این فشار فروش تنها به اکوسیستم دیفای محدود نبود ، زیرا رمزارز اتریوم [ETH] طی شش ساعت شاهد ریزش سنگین ۹٫۵۸ درصدی بود و در زمان نوشتن  این مطلب، در محدوده ۳۳۴ دلار در حال معامله است.

این در حالی است که ارزش بیت کوین نیز بار دیگر تا حدود ۱۰ هزار دلار کاهش پیدا کرد. یکی از دلایل این کاهش شدید قیمت ها می تواند انقضای قراردادهای آپشن یا اختیار معامله بیت کوین و اتر در ۱۸ سپتامبر باشد.

با این حال، ممکن است بازار هنوز از منطقه نزولی خارج نشده باشد، زیرا مجموعه دیگری از انقضاهای سنگین قراردادهای BTC و ETH در تاریخ ۲۵ سپتامبر آغاز خواهد شد.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *