بیت‌کوین مقاومت 10 هزار و 500 دلاری را رد کرد

عبور بیت‌کوین از مقاومت ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلاری

بیت‌کوین مقاومت ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلاری را رد کرد و بهای بیت کوین بیش از ۱۰٪ افزایش نشان داد. بیت اکنون با قیمت حدود ۱۱۰۰۰ دلار در حال معامله است و به نظر می رسد که هدف این روند صعودی تا ۱۲۰۰۰ دلار است.

دیروز شاهد افزایش چشمگیر قیمت بیت‌کوین به بالاتر از مقاومت ۱۰ هزار دلاری در برابر دلار آمریکا بودیم. رد کردن سطح مقاومت ۱۰ هزار و ۲۰۰ دلار و ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلار برای بیت کوین یعنی پشت سر گذاشتن چند مانع مهم.

بعد از اینکه بیت‌کوین مقاومت ۱۰ هزار و ۵۰۰ دلاری را رد کرد،در بالای ۱۱،۰۰۰ دلار یک استراحت داشت و قیمت آن بالاتر از میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته قرار گرفت. بنابراین، یک رکورد جدید ماهانه نزدیک به ۱۱۴۲۲ دلار تشکیل شده است و در حال حاضر در حال تثبیت آن است. این قیمت سپس در حدود ۱۱۲۰۰ دلار اصلاح شد.

شکسته شدن موفقیت آمیز قیمت بالاتر از ۱۱۴۰۰ دلار و ۱۱۵۰۰ دلار ممکن است در کوتاه مدت درها را برای افزایش چشمگیر باز کند. بنابراین، هدف بعدی روند افزایشی در آینده می تواند ۱۲،۰۰۰ دلار باشد.

در صورت اصلاح نزولی، احتمالا بیت کوین پیشنهاداتی نزدیک به ۱۱۰۰۰ و  ۱۰۸۰۰ دلار را پیدا می‌کند. حمایت اصلی اکنون نزدیک به خط روند و ۱۰۵۰۰ دلار است.

هر گونه ضرر بیشتر می تواند قیمت را به سمت منطقه حمایت از ۱۰۳۰۰ دلار سوق دهد. حمایت اصلی بعدی نزدیک به ۹،۸۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته است.

 

شاخص های فنی:

اندیکاتور میانگین متحرک همگرایی واگرایی (MACD) ساعتی در حال از دست دادن قدرت خود در منطقه صعودی است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای BTC / USD در حال اصلاح پایین تر از سطح ۷۰ است.

سطح حمایت عمده – ۱۱۰۰۰ دلار ، و پس از آن ۱۰۸۰۰ دلار.

سطح مقاومت عمده – ۱۱۴۰۰ دلار ، ۱۱۵۰۰ دلار و ۱۲۰۰۰ دلار.

منبع: newsbtc

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *