«پولکادات» پروژه ای که آینده روشنی دارد

«پولکادات» پروژه ای که آینده روشنی دارد

پروژه «پولکادات (Polkadot)» با کسب یک ارزش گذاری ۳٫۵ میلیارد دلاری و متقاعد کردن بسیاری از تریدرها برای ماندگاری اش به عنوان یک رقیب اصلی اتریوم، به یکی از داغ ترین پروژه های بلاکچین در سال ۲۰۲۰ تبدیل شده است.

اکوسیستم پولکادات با ایجاد قراردادهای همکاری با ۴ استارتاپ به نام هایMANTRA DAO ، Acala ، Akropolis و Sora آینده امیدوار کننده ای برای خود رقم زده است.

پروتکل بنیاد Web3 که توسط گَوین وود (Gavin Wood) خالق اتریوم تاسیس شده است، نقل و انتقال میان-بلاکچین‌ی را برای هر نوع داده یا دارایی تسهیل می کند و به زنجیره های جانبی یا parachainها امکان تعامل نزدیک با زنجیره اصلی پولکادات را می دهد.

پولکادات توانایی منحصر به فردی در پیوند دادن شبکه های مختلف دارد که این امر باعث ایجاد علاقه شدید در میان توسعه دهندگان شبکه بلاکچین شده و مجموعه ای از پروژه های جذاب را جذب کرده است که عملکرد آنها، آینده شبکه را تضمین می کند.

موفقیت پولکادات و پیشی گرفتن آن از اتریوم، نیازمند عملکرد موفق پروژه هایی است که زیر بیرق آن فعالیت می کنند. رویای پولکادات مبنی بر پل زدن میان دارایی‌ها، تقویت سیستم های رأی دهی و ایجاد امکان ارتباط میان بلاکچین‌ها، یک شبه به دست نخواهد آمد ، اما با توجه به نوآوری هایی که تاکنون به ارمغان آورده است، موفقیت آن اصلا دور از ذهن نیست.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *