2021/05/29

ارز دیجیتال بیت شرز چیست؟

بیت شرز یک پلتفرم بلاکچین منبع باز بر پایه زمان است. این ارزدیجیتال در سال ۲۰۱۴ میلادی بود که توسط  Daniel Larmier طراحی شد. این ارزدیجیتال […]
2020/11/17

معرفی انواع سبک های ترید

سوینگ تریدینگ یی از سبک های ترید است که در آن، معاملات در دوره های زمانی روزانه یا هفتگی انجام می شود و هدف تریدر، کسب سود از نوسانات کوتاه مدت بازار است.
2020/10/04

معرفی طرح «میمبل ویمبل» 

MimbleWimble یک طرح بلاکچین است که از روشی نو و جدید برای ساخت و ذخیره تراکنش ها بهره می گیرد. این طرح یک پیاده‌سازی متفاوت از اثبات کار بلاکچین است.
2020/09/29

معرفی الگوریتم اجماع اثبات اعتبار (POA)

فضای رمز ارزها در شبکه بیت کوین از زمان اولین تراکنش بلاکچین تغییر و تحولات بسیاری داشته است. اثبات کار POW، اثبات سهام POS و ساز و کارهای اجماع همگی از پیشنهادهای جدید در شبکه بلاکچین بوده اند. 
2020/09/26

امضای دیجیتالی چیست؟

 امضای دیجیتالی در اصل یک مکانیزم رمزنگاری است که کاربرد آن تایید صحت و درستی داده های دیجیتال می باشد. می توان امضای دیجیتال را به عنوان یک کد که به یک پیام یا سند متصل است نیز توصیف کرد که این کد باعث می‌شود  که پیام در طول مسیر دست نخورده باقی بماند.
2020/09/23

ماینینگ پول یا استخر ماینینگ چیست؟

 ماینینگ، برای حفظ امنیت  بلاکچین ضروری است. شرکت کنندگان با محاسبه هش های خاص می‌توانند امنیت شبکه رمز ارزها را بدون نیاز به قدرت مرکزی تامین کنند .
2020/09/22

پلاسما اتریوم چیست؟

مقیاس پذیری یکی از مهم‌ترین دغدغه های بلاکچین اتریوم است. محدودیت کنونی در زمینه ظرفیت و همچنین سرعت شبکه اتریوم مانع از پذیرش آن در مقیاس جهانی بزرگتر می‌شود.
2020/09/13

دلار جمینی (GUSD) را بهتر بشناسیم

جمینی به رهبری «کامرون و تایلر وینکل ووس» برادران دوقلویی که به Winklevoss twins مشهورند تاسیس شد.دلار جمینی با کمک تکنسین های برتر ایجاد شده است.
2020/09/12

با رمزارز تتر (Tether USDT) بیشتر آشنا شویم

تتر یکی از محبوب ترین رمزارزها و جزء گروهی از رمزارزها به نام استیبل کوین است که برای کنترل نوسات قیمت رمزارزها استفاده می شوند.