دوره جامع کاربردی بلاکچین و رمزارزها

 

عنوان دوره: بلاکچین در ماورای تکنولوژی

مدرس دوره: جناب آقاي آرمان پنجتن طوسي، مديرعامل ويستو

سرفصل ها:
• مفاهیم،ساختار و کاربردهای بلاکچین، مشاغل و فرصت های درآمد زایی از بلاکچین
• تاریخچه، هشینگ و امنیت و زبان های برنامه نویسی بلاکچین
• معرفی الگوریتم های اجماع، مقایسه و ساز و کار الگوریتم های گوناگون، معرفی بهترین الگوریتم ها
• معرفی دانش ترید و نحوه کسب درآمد
• ماینینگ، مفاهیم و شروع کسب و کار با آن
• آموزش نصب کیف پول رمزارزها ، کار با صرافی رمزارز
• پروژه های دیفای، آینده امور مالی جهان، معرفی پروژه های معروف، اثبات سهام،ییلد فارمینگ
• قرارداد های هوشمند و کاربردهای آن، کاربردهای بلاکچین در صنایع، استارتاپ های مبتنی بر بلاکچین

همیشه کسانی که زودتر از دیگران حاضر به ریسک بر روی پدیده های جدید بوده اند، گوی سبقت را ربوده اند. از ابتدای ورود پدیده بلاکچین که مدت زیادی از آن نمی گذرد، پیشرفت آن بسیار خیره کننده بوده است.

در این میان، موفقیت از آن کسانی بوده است که ارزش واقعی شبکه غیرمتمرکز بلاکچین را درک کرده و حاضر به سرمایه گذاری بر روی آن شده اند. شاید فکر کنید که دیگر ورود به این جهان کمی دیرهنگام است اما ما هنوز در ابتدای این راه هستیم.

چیزی که تاکنون برای بسیاری از افراد روشن شده، این است که عصر جدید، عصر فناوری بلاکچین است. این فناوری خیره کننده، در آینده سهم بسیار بالایی از اشتغال زایی را خواهد داشت و بسیاری از مشاغل با محوریت این فناوری شکل خواهد گرفت.

همینطور کارآفرینی در جهان حاضر، شکل جدیدی به خود گرفته است و تا چند سال آینده، بسیاری از فعالیت های کارآفرینی بر بستر بلاکچین پیاده سازی خواهد شد. هم اکنون تعداد زیادی از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در سطح جهان یا مشغول فعالیت در زمینه بلاکچین هستند و یا از خدمات بیشمار این فناوری بهره می برند.

در این دوره، ابتدا به تعریف مفاهیم بنیادی بلاکچین و مشتقات آن از جمله رمزارزها، صنعت ماینینگ و پیاده سازی پروژه ها بر بستر این فناوری خواهیم پرداخت. سپس به آینده روشن و فرصت های درآمدزایی که این پدیده نوظهور در مقابل ما قرار می دهد، می پردازیم.

مخاطبان این دوره، علاقمندان به حوزه IT و فناوری، افراد آینده نگر و خلاق، صاحبان مشاغل، سرمایه گذاران، کارآفرینان، دانشجویان، فعالان بازار سرمایه و همچنین صنعتگران هستند.
[/av_textblock]